بیایید برای خلاصی محمود امجد دعا کنیم

شما اینجا هستید

بیایید برای خلاصی محمود امجد دعا کنیم

اخیرا کلیپی از محمود امجد در فضای مجازی پخش شد که در آن از روح‌الله زم به عنوان شهید یاد کرد و به نایب امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف توهین کرد. با خودم فکر کردم چگونه این آدم مدعی اخلاق و عرفان تا این اندازه سقوط کرده است؟! شنیده بودم که پسری دارد که فوق‌العاده روی او اثر دارد ولی باورم نمی‌شد تا این که اخیرا کلیپی از پسرش پخش شد، این کلیپ حاوی حقائقی است.
علی علیه السلام در باره زبیر فرمودند ما زال الزبیر  رجلا منا اهل البیت حتی نشا ابنه الْمَشْئُومُ عبدالله؛ زبیر همواره از ما اهل بیت بود تا پسر نحسش بزرگ شد. از اظهارات پسرش در آن کلیپ استفاده می‌شود که وی فوق‌العاده تحت فشار این پسر قرار دارد. بیچاره پدر را که ابتد به مالزی بردند و بعد به فرانسه! و حالا با فشاري که بر او وارد کردند از وي خواستند که مانند زبير به جنگ ولي خدا برود. و عجيب‌تر اين که خودشان را ولي خدا مي‌دانند!
جالب است که این پدر، فقط روح‌الله زم را شهید معرفی کند و بعد پسر او لایو بگذارد و به تفسیر کلام پدر بپردازد!
پسر بسیار ناشیانه همه کسانی که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اعدام شده‌اند را شهید نامید؛ افرادی از قبیل  نصیری جلاد ساواک و هویدای بهایی و عبدالملک ریکی که قاتل ده‌ها نفر از شیعیان و سیدمهدی هاشمی قاتل شهیدشمس‌آبادی و ده‌ها مظلوم دیگر، قاسملو کومله، بختیار خائن و.... را می‌گوید شهید هستند!
طبق این حرف‌ها مردمی که به دست این جنایت‌کاران کشته شده‌اند از جمله شهید سلیمانی عزیز همه جنایت‌کار هستند!
طبق نظر این پسر، هر کس نماز لیلة الدفن برای زم نخوانده، باید خودش را  خلع لباس کند! یعنی همه علمای بزرگ و کوچک و همه مراجع تقلید و همه روحانیون کشور باید عمامه از سرشان بردارند. و گرنه پدر ایشان(محمود امجد) خود را خلع لباس خواهد کرد.
پیشنهاد می‌کنم که ایشان خودش را خلع لباس کند بهتر است چون با این حرف‌ها ی سخیف و ظالمانه، خود به خود از روحانیت خارج شده است.
پسر امجد کیست و چرا به خاتمی می‌گوید سلام‌الله علیه؟
او یک طلبه است و سال‌ها در دم و دستگاه خاتمی بود. در ایام دوم خرداد در سایه دولت اصلاحات به آلاف و الوفی رسید. خاتمی یک ساختمانی در خیابان صفائیه قم در اختیار وی گذاشته بود که در آن فعالیت می‌کرد. یکی از کارهایش چاپ کتاب‌های ضلال و گمراه کننده بود.
بعد از تشکیل دولت نهم این خانه در اختیار مشاور روحانیون رئیس جمهور قرار گرفت. مشاور روحانیون وقت می‌گفت وقتی به ساختمان رفتیم هنوز مقدار زیادی از این کتاب‌های ضلال و گمراه کننده در آن‌جا بود که به مکان دیگری جهت بررسی منتقل شد. طبیعی است که پسر آقای امجد به خاتمی، سلام‌الله بگوید.
با این حال جای هیچ تعجب نیست که وی در  فرانسه بنشیند و از دشمنان اسلام حقوق بگیرد و به جانشین امام زمان لعن و نفرین بفرستد. آیا جز این بود که امثال او به ساحت مقدس امیر المومنین علی علیه السلام و امام حسن مجتبی علیه السلام و.... هم توهین می‌کردند؟!
مولوي در مثنوي با یک بیت پاسخ امثال او را داده است :
کی شود دریا به پوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منطمس

روانبخش